O nas


Kiedy inni wolą swój czas "zabijać" my z entuzjazmem spotykamy się, zbieramy przeróżne informacje i budujemy z nich wspaniałą opowieść. Tak, chodzimy do klasy trzeciej o profilu dziennikarskim, pomimo że każdy z nas ma inną historię życia łączy nas chęć dokumentowania i pisania. Dzięki temu, że mamy inne charaktery i patrzymy przez pryzmaty własnych doświadczeń nasza praca staje się ciekawsza i efekty końcowe doskonalsze. Dlatego z ogromnym uśmiechem i serdecznością chcielibyśmy zaprosić Was do śledzenia naszej pracy.  Klasa 3A
Jesteśmy grupą chemiczną, która zajmuje się przeprowadzaniem analizy fizycznej i chemicznej wody z rzeki Odry Zachodniej i Regalicy.
      

     Go ahead! To my, grupa geograficzna projektu Międzyodrze – Perła Pomorza Zachodniego. Z wielką pasją i sumiennością odkrywamy tajemnice obszaru Międzyodrza. Pod czujnym okiem p. Strzelec, zajmujemy się opisem przyrody, obserwacją badanego terenu, analizą topograficzną, zagadnieniami wykorzystania społeczno-ekonomicznego Międzyodrza. Jesteśmy z klasy 2D w składzie: Michalina Zembik, Natalia Juruć, Filip Kaczmarczyk, Karolina Szubert, Monika Głowacka, Kinga Warda, Janek Zembik, Marek Poprawski. Wspólna praca i uczestnictwo w wycieczka daje nam dużo satysfakcji i radości.